ZİRKONYUM KAPLAMA FİYATLARI 2021

ZİRKONYUM KAPLAMA FİYATLARI 2021

Kaplama Diş Zirkonyum Fiyatları 2021

Kuşadası diş hekimleri son yıllarda var olan dişlerin işlevlerini arttırmak ve eksilen dişlerin yerine yenisini koymak için zirkonyum kaplamaları çokça tercih etmektedir. Zirkonyum kaplamalar aynı zamanda estetik ve özgüvenli bir gülüşü de beraberinde getirir. Genellikle porselen kaplaması ile uygulanan bu yöntem metal destekli ve metal desteksiz olarak uygulanmaktaydı. Ancak, son yıllarda estetik olarak daha güzel ve doğal dişlerle daha uyumlu olduğu için zirkonyum kaplamalar tercih edilmeye başlandı. 2021 yılında herkesin merak ettiği konu ise zirkonyum diş kaplama fiyatları. Bu soruya yanıt vermeden önce birkaç bilinmesi gereken konu ile devam edelim.

Zirkonyum Kaplama Nerelerde Kullanılmaktadır?

Zirkonyum diş kaplama, ağız ve diş sağlığı problemi yaşayan hastaların dişlerini ve çiğnemesini güçlendirmek ayrıca yaşadıkları problemlerden kaynaklı kaybettikleri özgüvenli ve beyaz gülüşlerini geri kazandırmak için kullanılan bir diş tedavisidir. Zirkonyum diş kaplamalar, diş beyazlatma işlemlerinin yeterli olmadığı durumlarda kullanılır. Eğer genel kullanım alanlarından bahsedecek olursak:

  • Dişlerdeki düzeltilemez sararmada
  • Diş düzeltmesi tedavilerinin uygulanmadığı yamuk, dönük ve aralıklı dişlerde
  • Kaybedilen dişlerin yerine köprü olarak
  • Ayrıca estetik bir gülüş kazandırmak için
  • Genetik renk değişmelerin tedavisi
  • Yapısı bozulan eskimiş dolgular yerine
  • Ön dişlerdeki implant protezlerinde
Kuşadası diş hekimi

Kullanım alanı bu denli geniş olduğundan hastanın diş tedavisi ihtiyacına göre 2021 zirkonyum diş kaplama fiyatları da değişiklik göstermektedir. Hastanın belki tek bir diş için köprüye ya da estetik gülüş kazandırmak için aynı anda 12 diş zirkonyum diş kaplamasına ihtiyacı olabilir.

Zirkonyum Kaplama İçin Gereken Süre Nedir?

Zirkonyum diş kaplama uygulamasını diş implantlarından ayıran en önemli yönü kısa süre içinde yapabilmesidir. Kuşadası diş hekimlerimiz, zirkonyum diş kaplamalarını 5 gün içerisinde yapabilmektedir. Herkesi büyüleyen bir gülüşe sahip olmak için uzun süre beklemeye gerek kalmaması, ağız ve diş sağlığı problemleri yaşayan hastalar için çok önemlidir.

2021 zirkonyum diş kaplama fiyatları kişiden kişiye; yani ağızdaki problemlere, kişinin beklentileri ve ihtiyaçlarına göre değişeceği için kesin bir fiyat vermek mümkün değildir. Bu yüzden önce Kuşadası diş doktorunun muayenesi sonrası fiyatlar hakkında kesin bilgi almanız mümkündür ve hatta Uğraş Dent’te muayene olursanız indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.