ÖN DİŞ İMPLANT YAPTIRANLAR

ÖN DİŞ İMPLANT YAPTIRANLAR

Ön Dişlere İmplant Yapımı

İnsanlar, eksik olan diş ağzın önündeyken artan bir korku ve daha çok rahatsızlık hissedeceklerdir. Ancak, özellikle modern diş hekimliğindeki gelişmelerle birlikte, kaybedilen bir diş artık endişe olmak zorunda kalmaz. Eksik ön dişinizi yerine koyabilir ve diş implantları ile gülümsemenizi profesyonel dişçi Kuşadası ile geri alabilirsiniz. Bir veya daha fazla ön dişini kaybedenler için ön diş implantı yaptırılabilir. Geçmişte, eksik bir dişi değiştirmek için mevcut tek seçenek, her ikisi de genellikle rahatsız edici olan ve her zaman dayanıklı olmayan bir köprü veya protezdi. Ayrıca kozmetik açıdan da pek memnun edici değillerdi. Şimdi size sunduğumuz bu ön diş implant tedavisi ile eski gülümsemenize geri kavuşabilirsiniz.

İmplantlar Ön Diş Yaptırmak İçin Kullanılır mı?

Dişler; yaralanmalar, hastalıklar ve enfeksiyonlar veya hatta yaşlanma sürecinde meydana gelen aşınma ve yıpranma gibi çeşitli nedenlerle kaybedilir. Eksik dişler, sağlıklı ve güzel gülüşünüzü ortadan kaldırarak sonuçta hem özgüveninizi hem de sosyal hayatınızı etkiler. Birçok insan sosyalleşmeden kaçındıkları için izole olurlar. Böylelikle gülümsemeleri, gülmeleri ve konuşmaları gerekmez, bu nedenle dişlerindeki boşlukları açığa çıkarmaları gerekmez. 

Uzman Dişçi Kuşadası

Bir ön dişiniz eksik olduğunda, değiştirme seçenekleriniz arasında bir diş köprüsü ve bir takma diş bulunur. Ancak ön diş implantları size bir köprüden veya takma dişten elde edemeyeceğiniz birçok avantaj sağlayacaktır. Ön dişlerine implant yaptıranlar bu avantajlar doğrultusunda karar vererek daha sağlıklı sonuçlar almışlardır. Kuşadası ağız ve diş sağlığı kliniğinde tedavi olmanın getireceği ekstra avantajları da unutmamak gerekir.

  • Bir diş köprüsü, diş kronları için boş bir alanın her iki tarafındaki dişlerin kalıcı olarak değiştirilmesini gerektirir. İmplant, bitişik dişleri hiç etkilemez.
  • İmplantlar çene kemiğinizi korur ve bu da zaman içinde genç bir yüz yapısını korumanıza yardımcı olur.
  • Diş implantları, eksik olan ön dişinizin kökünü değiştirir, bu da diğer seçeneklere göre önemli ölçüde daha iyi sağlamlık ve çiğneme gücü sağlar.
  • İyi ağız hijyeni alışkanlıkları ve düzenli diş kontrolleri ile diş implantlarının bakımı kolaydır.
  • Bir implant doğal bir diş gibi göründüğü ve hissedildiği için, yemek yerken, konuşurken ve gülümserken daha fazla özgüvene sahip olursunuz.
  • Düzgün ve düzenli bir şekilde bakıldığında, diş implantları bir ömür boyu sürebilir.

Siz de Kuşadası diş doktoru ile iletişime geçerek birçok diş tedavi seçeneğinden indirimli fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.