ÖN DİŞ ESTETİK ZİRKONYUM KAPLAMA FİYATLARI

ÖN DİŞ ESTETİK ZİRKONYUM KAPLAMA FİYATLARI

Zirkonyum Diş Kaplama Ön Diş Estetik

Dişleriniz kırık veya çürükse diş kaplamasına ihtiyacınız olabilir ama her zaman kırık veya çürük dişinizin olmasına gerek yoktur. Dişleriniz arasında boşluklar varsa, dişlerinizde eğrilik varsa, diş beyazlatma yöntemlerinin başarısız olduğu durumlarda da ön diş estetik kaplama kullanılabilir. Kuşadası diş hekimi olarak hastalarımızın istekleri ve beklentileri doğrultusunda en uzun ömürlü ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Tedavi seçeneklerinin belirlenmesi, dişin yapım zamanı, hastanın istekleri ve tedavinin kalıcılığı gibi soruların cevaplanması önemlidir. Bu yüzden en iyi ön diş estetiği, sizin durumunuz için en iyi tedavi seçeneği olmayabilir. Kuşadası dişçimiz sizle beraber kişiye özel en uygun tedavi seçeneklerini belirleyecektir.

Ön diş estetik uygulaması; tedavi süresinin kısa olması ve hastaların yaşam kalitesini anında artırması yönünden çok fazla tercih edilir. Günümüzde estetiği yüksek materyallerin daha ulaşılabilir olması ve estetiğe duyulan artış, bu tedavinin yaygınlaşmasının nedenlerindendir.

Kuşadası uzman diş hekimi


Ön diş estetiğinin birçok çeşidi vardır. Metalsiz diş kaplamalar doğal diş görüntüsü elde etmek için sıklıkla kullanılır. Porselen diş kaplama ise içerisinde metal bulunduğu için ön diş estetik kaplamasında tercih edilmez. En uygun seçenekler; zirkonyum diş kaplama, laminate kaplama ve empress kaplamalardır. Hangi seçeneklerin sizin için en uygun olduğuna Kuşadası diş doktorunuz ile kliniğimizde karar verebilirsiniz.

Ön Diş Estetiği Zirkonyum Kaplama Fiyatları

Uygulanan kaplama çeşidine göre fiyatlar değişkenlik gösterir fakat Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde indirimli fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Diş estetiği fiyatını öğrenmek için öncelikle muayene olunması ve hangi işlemin yapılacağına karar verilmesi gerekir. Aynı dişe sahip kişilere bile farklı tedaviler önerilebileceğinden fiyatlar oldukça farklılık gösterecektir.


Kuşadası diş kliniğimizde en az işlem ile en iyi sonuca ulaşmak, hedeflerimizden birisidir. Uygulanacak tedavinin uzun ömürlü ve kalıcı olması ileride dişlerde bir sorun çıkmaması açısından önem taşır. Uygulatacağınız tedavide diş beyazlatma gibi ekstra prosedürlerin olması, hangi diş kaplama çeşidinin seçileceği Kuşadası’ndaki diş estetik fiyatlarını belirleyecektir. En sağlıklı çözüm için uzman dişçilerimizle randevu oluşturabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.