LAMİNE / YAPRAK DİŞ KAPLAMA FİYATLARI KUŞADASI

LAMİNE / YAPRAK DİŞ KAPLAMA FİYATLARI KUŞADASI

Lamine / Yaprak Kaplama

Lamine / Yaprak Kaplama ismini Latince yaprak anlamına gelen lamine kelimesinden almaktadır. İsminden de anlaşılacağı gibi çok ince diş kaplama protezleridir. Kuşadası diş kliniğinde çalışan uzman ve tecrübeli diş doktorları Lamine / Yaprak Kaplama yaptırmak isteyen hastaların genel ağız ve diş sağlığını değerlendirir. Hastaların genel ağız ve diş sağlığı değerlendirildikten sonra her hasta için en iyi Diş Kaplama Tedavisine karar verilir. 

En iyi Diş Kaplama tedavileri en son teknolojiler ve en dayanıklı materyaller ile her hastanın ihtiyacına göre belirlenen Diş Tedavileri dir.  

Lamine / Yaprak Kaplama Fiyatları Belirlenirken 

Kuşadası diş kliniğinde çalışan diş doktorumuz genel ağız ve diş sağlığınızı değerlendirip Lamine / Yaprak Kaplama öncesinde uygulanması gereken ek diş tedavilerine karar verdikten sonra Lamine / Yaprak Kaplama Fiyatları belirlenir. Çünkü, uygulanması gereken ek tedaviler her hastaya göre farklıdır ve her hastanın ihtiyaçları ve talepleri de farklıdır.

Lamine / Yaprak Kaplama Fiyatlarını Etkileyen Bazı Faktörler Şunlardır

  • Kuşadası diş kliniğinde çalışan diş doktorumuzun sizin için seçeceği kaplama malzemesi. Diş kaplama malzemeleri zirkon, porselen ya da lamine olabilir. Ayrıca, diş tedavi sürecinde hangi ekipmanların kullanılacağı.
  • Diş doktorunuz kaç tane Lamine / Yaprak Kaplama ihtiyacınız olduğuna da karar verecektir. Çünkü, her hastanın ihtiyacı olan Lamine / Yaprak Kaplama sayısı da farklıdır. Kaplamaların fiyatları tek bir diş için belirlendiğinden çok sayıda kaplamaya ihtiyaç duymanız Lamine / Yaprak Kaplama diş tedavisi fiyatını da artıracaktır.
  • Eğer kaplama öncesi diş çekimi, çürük diş tedavisi, kanal tedavisi gibi ek tedavilere ihtiyacınız varsa bu da Lamine / Yaprak Kaplama fiyatını etkileyecektir.
Lamine / Yaprak Kaplama
Lamine / Yaprak Kaplama

Lamine / Yaprak Kaplama Hangi Diş Tedavisi Durumlarında Kullanılır

Kuşadası diş kliniğimizde çalışan diş doktorlarımız Lamine / Yaprak Kaplama tedavisini genellikle birazdan belirteceğimiz durumlarda kullanmaktadır.

  • Hastaların dişlerinin beyazlatma tedavisi ile iyileştirilemeyeceği, sararma ve kahverengi leke oluşumlarının giderilmesinde.
  • Hafif aşınmış ya da kırılmış dişlerin düzeltilmesinde.
  • Ön dişlerin düzeltilmesi, iyileştirilmesi ve gülüş estetikleri için de Lamine / Yaprak Kaplama kullanılır.

Lamine Kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lamine Kaplama öncesi ek tedavilere ihtiyacınız olup olmadığı konusunda bizlerden ön bilgi talep edebilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.