KUŞADASI DİŞ DOKTORLARI

KUŞADASI DİŞ DOKTORLARI

KUŞADASI DİŞ DOKTORLARI RANDEVU ALMA

DİŞ HASTALIK TİPLERİ NELERDİR?

Gingivitis, Kronik periodontitis, Agresif periodontitis, Sistemik hastalıklarla birlikte görülen periodontitisle, Nekroz oluşturan periodontal hastalıklar, Diş eti absesi ve periodontal absele diş hastalığı türleridir. Kuşadasın’ndaki diş hekimlerinden randevu almadan önce tecrübe etmekte olduğunuz hastalık semptomlarını değerlendirerek randevu almayı düşündüğünüz diş hekiminizin tedavi uzmanlık alanları hakkında araştırma yapmanız kendinize Kuşadası’ndaki en iyi dişçiyi bulmanızda yardımcı olacaktır.

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞINIZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

  •  
  • Websitemiz: dentistravelturkey.com or ugrasdent.com
  • Sosyal medya hesaplarımız: @dentistravelturkey (Facebook / Instagram / Youtube)
  • Dentist Travel Turkey Diş Hastanesi Telefon: +90 256 613 09 35
  • Whatsapp: +90552 618 09 35  –  +90 532 658 0935
  • e- mail: info@dentistravelturkey.com

İlk Randevunuzda Sizden Talep Ettiğimiz Bilgiler:

En son ne zaman ve hangi şikayetler ile bir diş hekimini ziyaret ettiniz? Bu ziyarette size verilen röntgenleriniz var ise lütfen yanınızda bulundurunuz. Kalp, guatr, tansiyon ve şeker gibi herhangi bir kronik hastalığınız varsa ve düzenli kullandığınız ilaçlar varsa yanınızda getiriniz. Kronik rahatsızlıklarınız ile ilgilenen doktorlarınızın isim ve irtibat numaralarını yanınızda bulundurunuz. Hamile iseniz bize bilgi veriniz. Diş ağrısı çekiyorsanız:

  • Ağrınız ne zaman başladı?
  • Ağrınızı artmasına ya da tekrarlamasına hangi faktörler (sıcak, soğuk vb.) sebep oluyor?
  • Yanağınızda, yüzünüzde ve gözlerinizde şişlik oluştu mu?
  • Herhangi bir Kuşadası diş polikliniğine gittiniz mi? Gittiyseniz ilaç kullandınız mı? Kullanmaya devam ediyor musunuz? Lütfen ilaçlarınızın isimlerini yazınız ya da yanınızda getiriniz.

Diş hastanemizden beklentileriniz nelerdir? Diş tedavisine ek olarak estetik beklentileriniz varsa diş doktorlarımıza iletiniz. Sosyal güvenlik kurumlarının; SGK, bağkur ve Emekli Sandığının özel diş hastaneleri ile anlaşması yoktur. Bu Türkiye’deki ve Kuşadası’ndaki tüm özel diş hastaneleri, özel klinikleri, ortodonti klinikleri ve muayenehaneleri için geçerlidir.

Randevu Bilgileri:

Günümüz dünyasında hayatın hızlı ve tempolu akışı nedeniyle herkesin zamanının değerli olduğunu biliyoruz. Bu sebepler randevulu olarak kaliteli hizmet vermeyi önemsiyoruz. Size verilen randevuya 10-15 dakika önce gelmeniz Kuşadası diş doktorlarımızın programının aksamaması için bize yardımcı olacaktır. Elinizde olmayan nedenler ile randevunuza gecikmeniz durumunda, size ayrılan süre tedavinizin bitirilmesi için yeterli olmazsa, başka bir güne yeni randevu verilecektir. Gelemeyeceğiniz randevunuz için en geç 24 saat öncesinde bizi haber ediniz.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.