İMPLANT TEDAVİSİ GÜVENLİ Mİ?

İMPLANT TEDAVİSİ GÜVENLİ Mİ?

DİŞ İMPLANLARI GÜVENLİ MİDİR?

Diş implantları prosedürü ağız cerrahisidir ve yalnızca kalifiye ve uzman bir diş hekimi tarafından yapılmalıdır. Kuşadası’ndaki uzman diş hekimleriniz, size bu konuda güven vermeye hazırdır.

Kuşadası’ndaki en iyi diş doktoru, implant diş hekimliği ve ağız cerrahisinde ileri eğitimleri tamamlamıştır, böylece en iyi ellerdesiniz!

Kuşadası ağız ve diş sağlığı merkezinde, bir implant prosedürü sırasında neler beklenebileceğine dair bir örnek verecek olursak:

İlk adım, en son dental teknolojiyi kullanarak dental implant ekibinizle kapsamlı bir muayene ve konsültasyondur. Uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş detaylı bir tedavi planı hazırlayacaktır.

Ekibimiz, bir sonraki randevuda diş kökünün yerini alan implantınızı yerleştirecektir. İşlem boyunca sizi rahat ve ağrısız tutmak için lokal anestezi kullanılır.

İmplantın iyileşmesine ve kemik dokusuyla bütünleşmesine izin verilir. Bu adımın tamamlanması birkaç ay sürebilir.

İmplant, alttaki kemik dokusuna bağlandıktan sonra, implanta abutment adı verilen küçük bir konektör takılır.

Bir dişin yerini alacak özel bir kron veya birden fazla eksik diş için implant destekli bir köprü veya protez oluşturmak için dişlerinizden baskı alınır. Kaplamalar; özel renklidir, bu nedenle doğal dişlerinizle güzel bir uyum sağlarlar.

Bitmiş kaplama, köprü veya protez implant (lar) a takılır. Ve yeni dişleriniz kullanıma hazırdır!

Kuşadası’ndaki diş ekibiniz ve implant diş hekiminiz, prosedürünüz boyunca sizi yakından izleyecek ve rahat olmanızı sağlayacaktır.

İmplantlar yerleştirildikten sonra işlev görür ve doğal dişleriniz gibi hissedilir.

Kuşadası diş doktorumuz tarafından uygulanan implant sayesinde artık iyileştikten sonra sevdiğiniz tüm yiyecekleri tekrar yiyebilir ve gerçek bir güvenle gülümseyebilirsiniz!

İmplant- Kuşadası diş doktoru

İmplantların başarı oranı %95’tir.

Önce güvenliğiniz!

Gördüğünüz gibi, implantlar hem güvenli hem de başarılı olmakla ünlüdür! Muhtemelen milyonlarca insanın eksik dişlerinin yerine diş implantlarına güvenmesinin nedeni budur.

Kuşadası diş hekimliği ekibimiz, sağlığınızı ve güvenliğinizi her zaman ön planda tutar!

Herhangi bir tedavi önerisinde bulunmadan önce, sizin tüm ihtiyaçlarınızı ve koşullarınızı dikkate alacağız. Herhangi bir prosedür sırasında, son derece yetenekli ve deneyimli diş doktoru Kuşadası ekibimiz sizi yakından izleyecek ve rahatınızı ve güvenliğinizi sağlamak için fiziksel ipuçlarına hızlı bir şekilde yanıt verecektir.

Eksik dişleriniz mi var? Güvenle söyleyebiliriz ki implantlar, göz önünde bulundurmanız gereken güvenli ve etkili tedavidir.Dental implantların size uygun olup olmadığını Kuşadası implant ekibimiz aracılığıyla görmek için bize danışabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.