ESTETİK GÜLÜŞ TASARIMI

ESTETİK GÜLÜŞ TASARIMI

Estetik gülüş tasarımı nasıl yapılır?

Daha güvenli ve daha etkili tedavi isteyen hastaların taleplerini karşılamak için Dijital Gülüş Tasarımı teknolojisi geliştirilmiştir. Bu nedenle, her zaman istediğiniz gülümsemeyi yaratmak için kullanılan iki temel faktör var: Gerçek kozmetik diş hekimliği profesyonellerinin elleri ve gerçekleştireceğimiz tedavileri dijital olarak yeniden yaratmak için gelişmiş yazılım.

Kuşadası’ndaki diş doktorlarımız, uyumlu ve doğal bir gülüş oluşturmak için özel ölçüm gözlükleri kullanarak ağız boyutu ve diğer orantılı hususlar dahil olmak üzere hasta yüz parametrelerini dikkate alır.

En doğru estetik muayene için her ayrıntıyı analiz ederiz: dişlerin konumu, rengi, şekli, boyutu, tıkanıklığı, hatta sağlık durumunuz ve herhangi bir periodontal hastalığınız olup olmadığı. Bu, daha iyi kararlar almamızı sağlar, böylece sonunda hem biz hem de siz memnun bir gülümsemeye sahip olursunuz.

Gülüş Tasarımı Yaptıranlar

Pek çok hasta kliniklerde diş tedavisi görmeden önce tereddüt eder, çünkü süreçler genellikle uzundur ve operasyonların etkileri konusunda netlik eksikliği vardır. Dijital Gülüş Tasarımı, tedaviye başlamadan önce bile tedavinin sonuçlarını kontrol edebileceğimiz anlamına gelir. Tedavi tamamen planlanıncaya kadar hastanın dişlerine son bir işlem uygulanmaz, bu nedenle güvenlik garantilidir.

Ayrıca hasta tedavide aktif rol alır. Kuşadası’ndaki diş hekimi uzmanları olasılıkları ve risk faktörlerini analiz eder ve hastayla tartışılmak üzere farklı seçenekler hazırlar. Bu aynı zamanda, sürece ve dişlerinde yapılacak değişikliklere katılımcı oldukları için hastaların bize duydukları güveni ve iletişimi geliştirir.

Dahası, teknoloji tedaviyi sürekli olarak izler, süreçleri ve sonuçları değerlendirir ve olası komplikasyonları önler. Sürecin sonunda hastalar, kendilerinin en iyi halini göstermelerine yardımcı olacak mükemmel bir gülümsemeye sahip olacaklardır. Sayfamızdaki gülüş tasarımı öncesi ve sonrası fotoğraflara bakabilirsiniz.

Diş doktoru Kuşadası ile konuşun ve implant, kaplama gibi tedaviyle ilgili tüm şüphelerinizi çözün. 

Kuşadası ağız ve diş sağlığı

Gülüş Tasarımı Tedavi Seçenekleri

Kuşadası ağız ve diş sağlığı, hastalarımıza sunulan üstün kozmetik tedavilerin kalitesiyle gurur duymaktadır. Güzel bir gülüşe sahip olmanın yaşam kaliteniz ve güveniniz için bir dünya fark yarattığına inanıyoruz, ayrıca kozmetik diş tedavisini seçmenin çok fazla düşünce ve özen gerektirdiğini de anlıyoruz.

Kuşadası diş hekimleri tarafından sunulan en temel kozmetik diş tedavisi seçenekleri şunlardır:

Porselen kaplamalar – Kaplamalar dişlerinizin doğal rengiyle uyumludur. Kuşadası’ndaki diş hekimlerimiz, hasta isterse daha doğal bir görünümü elde etmek için laboratuvar teknisyenine doğal yarı saydamlık ve çizgiler eklemesi talimatını verebilir.

Beyaz dolgular Kuşadası diş doktoru, son derece estetik, güçlü ve dayanıklı kompozit dolgu malzemesi kullanır, bu da uzun ömürlü olduğu kadar doğal görünen dolgularla sonuçlanır. Doğal görünümlü bir sonuç elde etmek için dolgular çukurlara ve çatlaklara dönüştürülür. 

Porselen beyaz kaplamalar – Kullanılan malzemenin türüne bağlı olarak kaplamalar dişlerinizin geri kalanı kadar doğal görünmesi için yapılabilir. Güzel bir gülüş elde etmek için e-max ve zirkonya diş kaplama gibi malzemeler tavsiye edilir.

Diş telleri – Dişleri düzeltmek için çeşitli tedaviler ve prosedürler sunuyoruz. Diş teli tedavi seçenekleri, kişinin ihtiyaçları, ağızdaki sorunlar gibi faktörlere bağlı olabilir. Sizin için en iyi seçeneği değerlendirmek için lütfen Kuşadası’ndaki diş kliniğimizle iletişime geçerek ücretsiz danışma için rezervasyon yaptırın. 

Diş beyazlatma – Dişlerinizi beyazlatmak, gülümsemenizi önemli ölçüde aydınlatacak ve size daha genç ve sağlıklı bir görünüm verecektir. Dişleri beyazlatmanın iki yolu vardır; ya eve götürme kitleri seçeneği ve klinikte beyazlatma seçeneği. Diş beyazlatma hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen en iyi gülüş tasarımı doktorları olan Kuşadası’ndaki diş doktorlarımız tarafından uygulanan diş beyazlatma tedavi sayfamızı ziyaret edin. 

Gülüş tasarımı kalıcı mı?

Bu tasarımın kalıcı olması birçok faktöre bağlıdır. Ağza gerekli özeni ve bakımı göstermek, hastanın beklentileri, doğru planlama, doğru tedavi seçenekleri, rutin diş hekimi kontrolleri, genetik ve çevresel faktörler, kişinin çene ve yüz yapısı gibi faktörlerdir. Bu yüzden Kuşadası’ndaki en iyi diş doktorumuz tarafından uygulanan tedavi seçeneğine ve bu faktörlere bağlı olarak değişeceğinden kalıcı olup olmadığını söylemek doğru olmaz.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.