EN SIK UYGULANAN DİŞ TEDAVİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

EN SIK UYGULANAN DİŞ TEDAVİ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Kuşadası’nda Diş Tedavi Çeşidine Göre Tedavi Ücretleri

Diş doktorlarımızın Kuşadası’nda en sık uyguladığı ve bir çok hastanın tercih ettiği diş tedavi çeşitlerini sizler için hazırladık. Dentist Travel Turkey diş hastanemizde tüm diş tedavi çeşitleri uygulanmaktadır, bazıları ise belirli durumlarda uygulanmaktadır. Kuşadası’ndaki diş tedavi ücretleri diş tedavisinin türüne, diş kliniğine, kullanılan teknoloji ve materyallere, aynı zamanda da diş hekiminin bilgisine ve tecrübesine göre değişiklik göstermektedir. Bizleri arayarak Kuşadası diş tedavi çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, web sitemiz üzerinden diş tedavilerini inceleyebilirsiniz.

DİŞ BEYAZLATMA DİŞ TEDAVİ ÇEŞİDİ

Ağız ve diş bakımının düzenli olarak yapılmaması, düzenli olarak diş doktoruna gidilmemesi, yeme-içme alışkanlıkları, sigara ve alkol kullanımı gibi birçok sebeple dişler zamanla sararır ve doğal beyazlığını kaybeder. Genellikle dişler üzerinde koyu lekeler oluşur. Kuşadası’ndaki diş doktorlarımız tarafından uygulanan çeşitli diş beyazlatma yöntemleri ile bu kötü görünümler yok edilebilir. Beyaz dişler ve daha güzel gülüşlere sahip olmak doğru Kuşadası diş hastanemizde belirlenecek bir diş tedavi çeşidiyle mümkün olacaktır.

ORTODONTİ DİŞ TEDAVİ ÇEŞİDİ

Ortodonti var olan diş ve çene bozukluklarını çocukluk döneminde gidermeyi amaçlar. Yaş ilerledikçe uygulanan diş tedavi çeşitleri daha fazla zaman almaktadır. Çocuklarda dişlerin düzgün gelişmesini amaçlamak ortodontinin en büyük çalışma alanıdır.

Kuşadası diş tedavi çeşitleri
Kuşadası diş tedavi çeşitleri

İMPLANT DİŞ TEDAVİ ÇEŞİDİ

İmplantlar eksik dişlerin yerinin doldurulması için Kuşadası diş doktorlarımız tarafından kullanılan bir diş tedavi çeşididir ve modern teknolojilerin gelişmesi ile daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. İmplant nedir diye sorulduğunda çoğu kişinin aklına çene kemiğine yerleştirilen bir vida yardımı ile eksik olan dişin yerine yeni bir dişin yerleştirilmesi gelir. İmplantlar titanyumdan yapıldığı için herhangi bir zararı yoktur. Çene kemiğinde sabitlendiğinden takma dişler gibi çıkartılıp takılamazlar.

LAMİNE VENEER DİŞ TEDAVİ ÇEŞİDİ

Yaprak porselen olarak da adlandırılırlar. Tırnak kalınlığındaki plaklardan oluşurlar. Kuşadası’ndaki diş doktorlarımız bu yönetimi, dişlerin daha estetik görünmesi, daha beyaz gülüşler ve diş bozukluklarını yok etmek için kullanır. Peki laminate veneer nasıl bir diş tedavi çeşididir? Daha fazla bilgi için başlığa tıklayabilirsiniz.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.