EN İYİ İMPLANT DİŞLERİ HANGİ İMPLANT UZMANLARI YAPAR?

EN İYİ İMPLANT DİŞLERİ HANGİ İMPLANT UZMANLARI YAPAR?

Kuşadası Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İmplant Uzmanı Olan Diş Hekimleri

İmplant Diş Tedavisi Uzmanı – İmplant Uzmanı Diş Hekimi Kimdir?

İngilizce ‘implantologist’ olarak anılan implant alanında uzmanlaşmış diş hekimleridir. Kuşadası Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde İmplant Uzmanı Olan Diş Hekimlerinden bahsetmeden önce implant diş tedavisinin ne olduğundan bahsetmek gerekir. İmplantlar kemiğe diş etlerinin altına yerleştirilen aparatlar dır. İmplantların takılmasının amacı eksik dişlerin yerine yapılan dişler için diş kökü görevi görmeleridir. İmplantlar çene kemiğinde kaynayarak yerleşir. Bu tanım implantların sadece eksik dişlerin yerine yapıldığını gösterir. 

İmplant diş tedavi süresi biraz zaman gerektiren ve karmaşık cerrahi bir diş tedavisi işlemidir. İmplant yapımı cerrahi bilgi ve tecrübe gerektirdiğinden, implant yapacak olan diş hekiminin bu alanda deneyimli ve profesyonel bir diş doktoru olması gerekir. Kuşadası Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde İmplant Uzmanı Olan Diş Hekimleri bu alanda yıllardır deneyim kazanmış, sayısız implant yapmış ve en karmaşık implant tedavilerinde kendilerini geliştirmiş diş hekimleri olduğu için uyguladıkları implant tedavileri çok başarılı olmuştur. Yapılan doğru tedavilerin sonucunda hastalarımız hem sağlıkları için hem de ekonomileri için çok doğru bir yatırım yapmış oldu. Doğru yapılan implant tedavileri ömür boyu kalacak şekildedir. Kullanılan marka ve malzemeler 10 yıl garanti sunmaktadır.İmplan

 İmplant Uzmanı
İmplant Uzmanı

Başarılı İmplant Uygulamaları Diş Doktoru Tecrübesiyle İlişkili Mi?

Bu zamana kadar yapılan araştırmalar sonucu implant diş tedavisini yapan doktorun tecrübesi ile hasta memnuniyeti ve implantların problemsiz olmaları birbiriyle doğrudan ilişkilidir. Kuşadası Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde İmplant Uzmanı Olan Diş Hekimleri implant diş tedavisi sırasında karşılaştıkları komplikasyonları uzman olmayan diş hekimlerinden çok daha başarılı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Uzman olmaları cerrahi müdahale sonucunda oluşan komplikasyonları sanki çok basit bir problem gibi hemen çözmelerini sağlar. İmplant uzmanı olmayan diş hekimleri bu tür olumsuz durumlarda genellikle çene kemiğinde ya da diş etlerinde problem olduğu bahanesini kullanarak uzaklaşmaya çalışırlar. Bu da implant uzmanı diş hekiminin implant diş tedavisinde ne kadar önemli bir rol oynadığını göstermektedir. Bir diş hekiminin implant alanında uzmanlaşması için yılda en az 60 implant tedavisi yapması gerekir. İmplant uzmanı diş hekimleri ise en az 600 implant tedavisi yapmış olan diş hekimleridir. Kuşadası Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğindeki implant uzmanı olan diş hekimleri ortalama en az 250 implant tedavisi yapmıştır.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.