E-MAX KAPLAMA

E-MAX KAPLAMA

E-max Kaplama Nedir?


Diş kaplamaları, görünümünüzü iyileştirmek için dişlerin ön yüzeyini kaplamak üzere tasarlanmış, ince, özel yapım diş renginde malzemelerdir. Bu kaplamalar dişin rengini, şeklini, boyutunu veya uzunluğunu değiştirerek dişlerin ön tarafına yapıştırılır.
Kuşadası Diş Doktorlarımız E-Max kaplamalar kullanırlar, ekstra güç ve dayanıklılıkla birleştirilen çekici bir yarı saydam renge sahiptirler. Kaplamalar, kendi doğal dişlerinizle en iyi eşleşmelerden biri olarak kabul edilir. Şeffaf renk ve gerçeğe yakın şekli, kendi doğal dişleriniz arasında fark edilme ihtimalinin düşük olmasını sağlar. E-max kaplamalar en güçlü olanlarıdır, bu nedenle ileride dişinizde kırılma veya çatlama gibi herhangi bir problem yaşamazsınız.
E-Max Veneers, en çok trend olan materyal olarak bilinir ve ünlü “Hollywood Gülüşü” görünümünü elde etmek için Kuşadası ağız ve diş kliniği tarafından kullanılır.


Diş Kaplama Ne Tür Problemleri Düzeltir?


Renksiz dişler
Aşınmış dişler
Çatlak veya kırık dişler
Yanlış hizalanmış, düzensiz veya düzensiz şekilli dişler (örneğin, içinde çıkıntılar olan)
Aralarında hafif boşluklar olan dişler (bu dişler arasındaki boşluğu kapatmak için)

E-max kaplamanızdan sonra güvenle gülümseyin!


E-Max Kaplamaların faydaları nelerdir?

Daha uzun ömürlü sonuçlar için ek güç ve dayanıklılığa sahip tasarımcı ince kaplamalardır. Fakat doğru materyal ve uzman tarafından yapıldığı takdirde daha uzun ömürlü olacaktır. Bu yüzden birçok donanıma sahip Kuşadası diş hastanesi tarafından yaptırmanız iyi olacaktır.
Karşı kemer üzerindeki dişlerle temas ettiğinde kırılma olasılığı daha düşüktür.
Hastaların kaplamalarını daha hızlı alması için minimum hazırlık süresi vardır.
Diş yapısını zayıflatabilecek diş aşındırma veya delme gerektirmez.
Diş minesine bağlanır; bu yüzden daha güçlü ve daha güvenli bir bağdır.
Doğal bir diş rengi sunan daha yüksek şeffaflık ve estetik kaliteye sahiptir.


Diş Kaplama Özel Bakım Gerektirir mi?


Diş kaplamaları herhangi bir özel bakım gerektirmez. Normalde yaptığınız gibi fırçalama, diş ipi kullanma ve antiseptik bir gargarayla yıkama dahil olmak üzere iyi ağız hijyeni uygulamalarını takip etmeye devam edin. Böylelikle Kuşadası diş hekimimiz tarafından uygulanan kaplama tedavisi daha uzun ömürlü olacaktır.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.