AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZLERİNDE İMPLANT YAPILIYOR MU?

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZLERİNDE İMPLANT YAPILIYOR MU?

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZLERİNDE İMPLANT YAPILIYOR MU?

Diş implantı, dişinizin kökünün yerini alan, doğal bir diş kökü gibi davranan bir titanyum vidadır. İmplantlar, mevcut kemiğin hacmine bağlı olarak tasarım, uzunluk ve genişlik açısından farklılık gösterir. İmplantlar, daha sonra cerrahi olarak çene kemiğine yerleştirilen bir metal vidayla yüksek dereceli biyouyumlu titanyumdan yapılır. İmplant kemikle kaynaştıktan sonra, bir kron veya köprü ile sabitlenir.

Deneyimli Kuşadası diş hekimi ekibimiz, binlerce hastanın gülümsemesini geri kazanmasına yardımcı olarak eksik bir dişi değiştirmenin en iyi yöntemi olan implantı uygularlar. 

Diş doktorları, implantların eksik veya hasar görmüş dişler için en doğal görünümlü ve uzun süreli çözümü sağlayabileceği konusunda hemfikirdir. Dayanıklılıkları, işlevsellikleri ve gerçekçi görünümleri, geleneksel protezlerin ve köprülerin önüne geçerek diş kaybı için daha etkili bir çözüm olan implantlara talep artmıştır. Kuşadası ağız ve diş sağlığı merkezimizde implant uygulanmaktadır. 

Kuşadası diş hekimi

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezleri- Diş İmplant Tedavisi

Eksik veya hasarlı dişleri diş implantları ile değiştirme kararı hayatınızı değiştirebilir. Gülümsemenizi, güveninizi ve sevdiğiniz yiyeceklerin tadını çıkarma keyfini geri kazanabilirsiniz. Çok çeşitli diş sorunları olan hastaların yaşam kalitesine artırmalarını sağlayan binlerce implant yerleştirdik. Yüksek eğitimli implant diş hekimlerinden oluşan ekibimiz, her adımda tam olarak bilgili ve rahat olmanızı sağlayarak size en uygun özel bir tedavi planı oluşturacaktır.

Eksik dişleri tek bir implantla değiştirmek, bir günde tam tüm ağız implantları sağlamaya kadar size eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunuyoruz. Bu tedaviler All-on-4 (4’lü implant), All-on-6 (6’lı implant) veya 1 günde implant olarak adlandırılır.

Diş implantlarına ihtiyacınız olabilir çünkü bunlar, eksik bir dişin yerine kullanılan en iyi yoludur. Doğal bir diş kökü görevi görürler ve kronun tutturulmasını sağlarlar. Doğal dişlerinizi eski haline getirmemizi sağlarlar.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinde diş implant tedavileri uygulanır. Diş implantları tedavisinde uygun bir aday olup olmadığınızı öğrenmek için Kuşadası diş hastanesi ile iletişime geçebilirsiniz. Siz de diş tedavilerinde indirimli fiyatlardan yararlanmak için Uğraş Dent’ten randevu alabilirsiniz. 

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.