ACİL DİŞ TEDAVİSİ- NÖBETÇİ DİŞ KLİNİĞİ KUŞADASI

ACİL DİŞ TEDAVİSİ- NÖBETÇİ DİŞ KLİNİĞİ KUŞADASI

ACİL DİŞ TEDAVİSİ- NÖBETÇİ DİŞ KLİNİĞİ KUŞADASI

Kuşadası Gece Açık Diş Doktoru

Acil diş hekimliği kavramı, diş tedavileri arasında en önemli alanlar arasındadır. Öncelikle bir vakanın aciliyet durumunu değerlendirmek gerekir. Dişiniz gece olunca ağrımaya daha meğillidir çünkü gece saatlerinde hormonal farklılık nedeniyle damarların genişler ve bu durum basınca neden olur. Bu basınç dişteki sinirleri uyarır ve ağrıya neden olur. Sizi de gece uykunuzdan uyandıran diş problemleri için ihtiyacınız olan şey, Kuşadası gece açık diş kliniğidir. Gece acil bir diş doktoru ya da diş kliniği bulmak problemdir çünkü genel olarak diş tedavileri acil olarak değil düzenli olarak yapıldığı için çoğu klinik geceleri doktor bulundurmaz. Ancak Uğraş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (Dentist Travel Turkey), acil tedavi gerektiren diş ağrıları nedeniyle hastalarına daha iyi hizmet sunabilmek ve yardımcı olmak için acil ve nöbetçi diş doktoru bulundurmaktadır.

Kuşadası gece açık diş kliniği
Kuşadası gece açık diş kliniği

Kuşadası’nda Cumartesi Günü Açık Nöbetçi Diş Kliniği

Herhangi bir acil diş problemi yaşadığınız takdirde bizimle iletişime geçerek en iyi tedaviyi profesyonel ve güvenilir bir diş doktoru tarafından alabilirsiniz. Bunlar; ağrı kesiciyle geçmeyen diş ağrısı, ciddi şişlik, diş enfeksiyonuna bağlı ateş ve titreme, nefes almada güçlük, hayati risk içeren çene ve yüz yaralanmaları, rahatsızlık veren protez bulunması gibi durumlar olabilir. Kuşadası nöbetçi diş kliniği ile gece 12’ye kadar hizmet vermekteyiz.

Günümüzde ağrı kesici ve antibiyotiklerin bilinçsiz kullanımı gittikçe artmaktadır. Diş ağrınız için rastgele antibiyotik kullanmamanız gerekir. Acil diş ağrısı durumunda hasta kliniğe gelip muayene edildikten sonra problemine uygun dozda bir reçete verilmesi gerekir. Bundan dolayı, gerekmediği durumlarda antibiyotik kullanımı hem hastanın bünyesine zarar vermekte hem de diş ağrısını geçirmemektedir. Ağrının tipi de antibiyotik kullanımının gerekli olup olmadığını ortaya çıkarır. Bu kararı Kuşadası diş doktoru en doğru şekilde sizi muayene ettikten sonra verecektir.

Acil diş kliniği bulmak çoğu şehirde zordur fakat biz bu zorluğu ortadan kaldırarak size  acil durumlarınızda Kuşadası nöbetçi diş doktoru olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ayrıca, diğer diş tedavilerimizden indirimli fiyatlarla yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin ve hep istediğiniz o gülümsemeye kavuşun.

Bir cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.